ÖVRIGT / Mattor / Ryamatta 10695116
*
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:32:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 21:42:28
1
100 kr
10/11 20:06:44
2
250 kr
12/11 05:57:25
1
200 kr
12/11 05:57:25
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 00:14:52
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
3359 Matta
149x168 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:50
-
3150 Matta
Gabbeh, 204x295 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:30
-
3087 Matta
Galleri, Orientalisk, 82x394 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43
-
9171 Matta
Marocko, 80x374 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:23
-
3279 Matta
orientalisk 202x296 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:52
*
Ryamatta
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5116
Ryamatta
1960-tal, 200x138
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 21:42:28 | 1 | 100 kr |
10/11 20:06:44 | 2 | 250 kr |
12/11 05:57:25 | 1 | 200 kr |
12/11 05:57:25 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
14/11 00:14:52 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: mattor ryamatta
-
3359 Matta
149x168 cm
Aktuellt bud: 450 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:50 -
3150 Matta
Gabbeh, 204x295 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:30 -
3087 Matta
Galleri, Orientalisk, 82x394 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
8353 Matta
Kelim Parsisk Ghashghai, 138x360 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:43 -
9171 Matta
Marocko, 80x374 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:23 -
3279 Matta
orientalisk 202x296 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:52